Wie is wie

Yves Ballegeer

Yves Ballegeer

Bestuurder - Besox Verzekeringen
yves.ballegeer@besox.be050 63 07 29
Ann Bullinck

Ann Bullinck

Adviseur Verzekeringen - Particulieren & Vloten
ann.bullinck@besox.be050 63 07 26
Caroline Vancoppenolle

Caroline Van Coppenolle

Adviseur Bank & Verzekeringen
caroline.vancoppenolle@besox.be050 42 43 86
Daphne Vancrombrugge

Daphne Vancrombrugge

Adviseur Verzekeringen - Particulieren & KMO
daphne.vancrombrugge@besox.be050 63 07 00
Katrien Van de Velde

Katrien Van de Velde

Adviseur Bank & Verzekeringen
katrien.vandevelde@besox.be050 63 07 27
Kevin Van Damme

Kevin Van Damme

Adviseur Verzekeringen - Leven & KMO
kevin.vandamme@besox.be050 63 07 05
Kimberly Wisse

Kimberly Wisse

Adviseur Verzekeringen - Schade
kimberly.wisse@besox.be050 44 02 97
Miet Vangronsveld

Miet Vangronsveld

Adviseur Verzekeringen - Particulieren
miet.vangronsveld@besox.be050 63 07 00
Nele Pyfferoen

Nele Pyfferoen

Adviseur Verzekeringen - Schade
nele.pyfferoen@besox.be050 63 07 33
Saarjan Defebere

Saarjan Defebere

Adviseur Verzekeringen - Particulieren & Vastgoed
saarjan.defebere@besox.be050 63 07 00
Scarlett Danni

Scarlett Danni

Adviseur Verzekeringen - Particulieren
scarlett.danni@besox.be050 63 07 00

No team members found for these criteria