Wie is wie

Yves Ballegeer

Yves Ballegeer

Bestuurder - besox verzekeringen
yves.ballegeer@besox.be050 63 07 29
Bernard Vuylsteke

Bernard Vuylsteke

Bestuurder - besox verzekeringen
bernard.vuylsteke@besox.be050 63 07 00
Inge Braem

Inge Braem

Marketing Manager
inge.braem@besox.be
Stefaan Morbee

Stefaan Morbee

IT Manager
stefaan.morbee@besox.be050/63.07.070492/83.73.73
Nele Pyfferoen

Nele Pyfferoen

Schadebeheerder
nele.pyfferoen@besox.be050 63 07 33
Ann Bullinck

Ann Bullinck

Verzekeringsadviseur
ann.bullinck@besox.be050 63 07 26
Caroline Vancoppenolle

Caroline Van Coppenolle

Bank & Verzekeringen
caroline.vancoppenolle@besox.be050 42 43 86
Celine Vandeursen

Celine Vandeursen

Adviseur bank & verzekeringen
celine.vandeursen@besox.be
Daphne Vancrombrugge

Daphne Vancrombrugge

Verzekeringsadviseur
daphne.vancrombrugge@besox.be050 63 07 27
Katrien Vandevelde

Katrien Van de Velde

Bank & Verzekeringen
katrien.vandevelde@besox.be050 63 07 00
Thomas Delepierre

Thomas Delepierre

Verzekeringsadviseur
thomas.delepierre@besox.be050 63 07 00
Veronique Vandepitte

Veronique Vandepitte

Business Development Manager
veronique.vandepitte@besox.be050 63 07 19

No team members found for these criteria